BIO Pittige Groninger Mosterdsoep Kleinste Soepfabriek

Artikelnummer: V - 3922 / 6 / 1
Artikel 10 van 30
€ 5,50 (inclusief BTW)
Zie totale Assortiment

400 ml biologische Groninger Mosterdsoep.
Geconcentreerde soep: goed voor 3 x 200 ml soep.

Bereidingsadvies:

Gebruik: deze soep verdunnen met een halve pot water en verwarmen.
Serveertip: eventueel een scheut witte wijn, room en/of verse peterselie toevoegen.

Deze Mosterdroomsoep is ode aan de fel gele, vaak tot aan de horizon uitgestrekte mosterdvelden in de provincie Groningen. Wanneer er vroeger geen vlees was bij de maaltijd aten de mensen vaak een likje mosterd bij de aardappels, als lekkere smaakmaker. 

De mosterdplant is een bodembedekker en een grondverbeteraar. Het kleine gele bloempje kan ook zo worden gegeten. Het heeft een mooie milde mosterdsmaak en staat leuk op sandwich of in de sla. Van het zaad maakt Tons Mosterdmakerij een heerlijke mosterd: de basis voor onze trots. De Pittige Mostersoep is met recht Soep ut Grunn! 

Door de ambachtelijke productie kan deze soep avontuurlijke smaakvariaties bevatten.

 

© 2014 - 2025 De SmaakBeleving | sitemap | rss

Wij verkopen ook alcohol in onze webshop. Als u producten met alcohol wilt bestellen, geeft u bij deze aan dat u 18 jaar bent.