Wajos Crema Balsamico Klassiek 250 ml.

Artikelnummer: V - 5451 / 6
Artikel 23 van 29
€ 8,99 (inclusief BTW)
Zie totale Assortiment

Kwaliteit staat bij de producten van het Duitse bedrijf Wajos hoog in het vaandel. Natuurlijke ingrediënten, individualiteit en een eenvoudige en snelle bereiding maken deze producten onderscheidend.

Deze balsamicocrème maakt indruk met zijn perfect uitgebalanceerde zoete en zure smaken. Het is de ideale aanvulling op warme en koude gerechten, sauzen of dressings. De klassieke Italiaanse combinatie van tomaat, mozzarella en basilicum is af met deze balsamicocrème.

Vragen? Bel ons op 040-2425485 of Mail ons: bestellingen@DeSmaakBeleving.nl
Ingrediënten: Suiker, 40% Aceto Balsamico di Modena (BGA) (wijnazijn, geconcentreerde druivenmost), glucosesiroop, cognacazijn, karamelsiroop, natuurlijk aroma, antioxidant: KALIUMMETABISULFITE.
Inhoud 250 ml.
Voedings-waarde Energie: 315 kcal / 1321 kj
Vet: <0,50 g
Waarvan verzadigd vet: <0,10 g
Koolhydraten: 75 g
Waarvan suikers: 58 g
Eiwit: <0,50 g
Zout: 0,03 g
© 2014 - 2025 De SmaakBeleving | sitemap | rss

Wij verkopen ook alcohol in onze webshop. Als u producten met alcohol wilt bestellen, geeft u bij deze aan dat u 18 jaar bent.